ADS-MET Damian Trela
O Firmie
O Firmie
Oferta
Galeria produktowa
Kontakt

Sprężyny:

Producent ADS-MET wykonuje różnorodne sprężyny techniczne zarówno na podstawie wymiarów i form standardowych jak i bazując na rysunku czy też wzorze dostarczonym nam przez Klienta. W razie potrzeby każdy produkt może również otrzymać pokrycie galwaniczne (cynkowanie). Nasze sprężyny naciskowe, motoryzacyjne czy też skrętne znajdują zastosowanie w wielu odmiennych branżach.

Naszą ofertę cechują również krótkie terminy realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny. Specjalizujemy się zarówno w zamówieniach jednostkowych jak i ilościach hurtowych.

Zakres naszych produktów to między innymi techniczne sprężyny naciągowe, naciskowe, skrętne a także talerzowe – wszystkie wysokiej jakości wykonania.

Oferta sprężyn:

  • Naciskowe - są najpopularniejszym produktem, który w trakcie pracy jest często ściskany. Mają one szeroki zakres zastosowania w różnych gałęziach przemysłu. Więcej informacji.
  • Naciągowe - charakteryzują się czynnymi zwojami, które są rozciągane. Posiadają one różne rodzaje zaczepów oraz mogą mieć inaczej położone oczka. Więcej informacji.
  • Skrętne - produkt ten jest prawo lub lewo zwojowy, wykonany z materiału sprężynowego zapewniającego określoną siłę w zależności od kąta pod którym działa dana sprężyna. Więcej informacji.
  • Talerzowe - to produkty spełniające normę DIN 2093, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Są one przygotowane do dużej siły sprężynowania i niewielkiego ujęcia sprężyny. Więcej informacji.
  • Motoryzacyjne - są produktami dedykowanymi do zastosowania jako elementy zawieszenia wszystkich marek pojazdów osobowych i dostawczych. Więcej informacji.
Sprężyny
Drut sprężynowy
Taśma sprężynowa